>> ČLÁNKY
.:Obrázky z vývoje Škody 130RS:.   (24. listopad 2007)
Škoda 130RS se chýlí ke konci. Jak již jistě víte, tak na ní pracuje Styvn a pomáhají mu Oksamot a další. Model je kompletně dokončen a nyní se dělá na reálné fyzice, texturách a dalších detailech. Brzy by měla vyjít i beta verze. Zde máte slíbené obrázky z vývoje:

Autor: Marek Baláš
.:Nové informace z vývoje tratí:.   (4. listopad 2007)
Zde jsou slíbené obrázky z tvorby nových tratí:

První dva obrázky jsou z vývoje nové rychlostní zkoušky Vinec - Skalsko. Na prvním obrázku je vymodelováno zhruba 140 domečků. Všechny tyto baráčky budou k vidění na nové RZ. Druhý obrázekje z 10.října ukazuje, že autor RZ Vratislav Honzálek začíná pracovat na oplocení, zídkách a dalších detailech podobného typu.

Další tři obrázky jsou z vývoje RZ na které dělá hlavně Roman Bárta (všem známý spíše pod přezdívkou Pyros2004) je z Rallye Bohemia. Na prvních dvou obrázcích je zachyceno město Tanvald a na třetím je umístěn start RZ.

Těchto 6 obázků je z RZ Strýčkovy okruh. Jedná se o prodloužení této RZ(nepodložená informace).

U těchto obrázků jde o super speciálku z Rally de Portugal. RZ je již údajně hotová takže počítám, že brzy vyjde.

Poslední tři obrázky jsou z vývoje modifikace s názvem Mexico Rally Mexico. Jedná se pouze o úpravu textur původní Australské rallye z RBR. I když jde jen o změnu textur, tak na obrázcích je vidět, že trať se změnila k nepoznání;) Podle posledních informací z dubna 2007 je mód dokončen na 37%(novější info jsem bohužel nenašel).

Autor: Marek Baláš
.:Nové info:.   (13. srpen 2007)
Po delší době jsme tu opět s novými informacemi ohledně ,,Ričrda”. V blízské době se bude testoval nový plugin a s ním přijdou i nové tratě resp. některé obrácené a jedna zbrusu nová a tou není žádná jiná než Sosnová. Ovšem tento plugin co jsem slyšel bude povolovat jízdu po nových tratích jen těm co přispěli na nový server. Dále příjdou i nové fiziky a s nimi i auta. Můžeme se těšit na Ford Escort Coswort, Felici Kit Car dále také Citroena C2 a C4. S novým pluginem se zprovozní i auta která zatím nejsou ve starém povolena. Takže se máme opravdu na co těšit.
Zde přidávám pár obrázků z připravovaných modifikací:

 

Autor: čapi
.:Létající Subaru:.   (23. duben 2007)

Dnes jsem na internetu našel jedno zajímavé video, které určitě stojí za podívání.


Rally Car Jump - The most popular videos are a click away

Autor: Marek Baláš
.:Vyšla nová RZ - Rallye Příbram:.   (6. duben 2007)
Strýčkovy okruh

Už je to sice zhruba čtyři dny co vyšla nová RZ do RBR ale v té době web přecházel sem takže ne to nebyl čas. Pozdě ale přece;) Když sem poprvé projížděl novou RZ z Rallye Příbram tak sem se nestačil divit. Musím říct, že novou trať v této podobě sem vůbec nečekal a myslím, že ne jenom já. Trať je doopravdy krásná (kdyby bylo lepší slovo tak je použiji). Všude plno perfektně zpracovaných objektů s pěknými texturami.Trať byla dříve zařazena do podniku Příbramské Rally a měří 9km. Na rovinkách není problém dosáhnout maximálních rychlostí. Část tratě pokrývá šotolina, která prověří každěho, obvzášť když se jede na slickách. Však si trať stáhněte a podívejte se sami;) Novou RZ stahujte odsud.


Na stránce http://flagmo-t.com/ se objevilo video z módu Mexico Corona Track Movie. Upraveny budou pouze textury ale z videa je vidět, že trať se hodně změnila. Video má velikost 102MB ale stojí za podívání! Délka videa je 2 minuty 32 sekund a stahujte je odsud:
http://rapidshare.com/files/23742354/
Mexico_Corona_stage_betaview.rar
Autor: Marek Baláš
.:Obrázky z vývoje nových modelů!:.   (10. února 2007)
Škoda 130RS

Suzuki Swift S1600

Suzuki Ignis S1600

Lada 2107

 

Stránka

1 , 2 , 3 , 4 , 5