Aukro.cz

>> ČLÁNKY - Strana 4
.:Richard Burns zemřel:.   (26. listopadu 2005)
Včera večer po dlouhém boji se zákeřnou nemocí zemřel bývalý světový šampión v Mistrovství světa v rallye Richard Burns. Před dvěma lety mu lékaři objevily nádor na mozku, přišly na to poté, co Richard Burns omdlel na cestě na Britskou rallye. Před rokem podstoupil chemoterapii a operaci, která podle slov lékařů dopadla dobře. Zemřel ve věku nedožitých 35 let. Richard Burns byl druhý Brit, který vyhrál MS, před ním to Colin Mcrae, který letos opět zazářil ve voze Škoda Fabia WRC. Richard Burns jel svůj první závod v roce 1990 na britské RAC rally kterou jel s vozem Peugeot 309 GTi. Celkem svůj život odjel 106 závodů z nichž ve 34 se umístil na stupních vítězů. 10x se umístil na 1. místě. Všechny vítězství získal se Subaru ale o titul bojoval i s vozem Peugeot v roce 2003. Sbohem Richarde.

ČEST JEHO PAMÁTCE

Autor: Marek Baláš
.:Update skinu na P206 + návod na úpravu skinů:.   (22. listopadu 2005)
Za svolení autora skinu na Peugeot 206 posádky Vojtěch - Ernst, Hoonzy udělal již Vám asi známý Martin Bíca alias Speeder, který pro Vás píše recenze na modely do RBR, se pustil tentokráte do menší úpravy tohoto skinu. Jak se mu to povedlo uvidíte až si ho nainstalujete:-) Skin stahujte odsud a nebo v sekci Skiny - Peugeot 206 WRC. Také jsem dal na stránky návod "Jak si upravit skiny do RBR" Návod naleznete uvedený níže a nebo si ho stáhněte zde. K tomu abyste ale mohly vůbec něco upravit, potřebujete DDS Plugin do Adobe Photoshopu, ten si stáhněte také odsud.

>> Peugeot 206 Vojtěch - Ernst

Zde je seznam úprav, které na skinu provedl Speeder:

-Modrá barva na přídi
-červená barva na zádi
-zelená barva na předním spoileru
-tónované stínítko na předním skle

>> Návod, jak si upravit skin.

1. Otevřeme si soubor auta který chceme upravovat

2. Ano dáme zobrazit

3. otevřeme si tabulku pro upraveni plátna

4. ořízneme sirku plátna na 50% k levému okraji

5. Ano opravdu ji ořízneme

6. upravíme si skin jak chceme

7. dáme sloučit do jedné vrstvy jinak by to neslo uložit do formátu DDS

8. Uložíme skin ve formátu pro RBR takže zvolíme DDS a dáme uložit.

9. Zaškrtneme checkbox pro vytvoření mipmap a pro Alfa kanály

10. Paříme

Tohle není jediná možnost jak dělat skiny, pro uložení a nahráni DDS souboru je potřeba mi DDS plugin ten je ke stažení výše.

Zde máte postup i v obrázcích:

     

     

Autor: Marek Baláš
.:Info o Ford Focus RS WRC 03:.   (18. listopadu 2005)
>> Ford Focus RS WRC 2003

Dnes jsem našel eWRC fóru zajímavou novinku o Fordu Focus 03. Ten byl včera dnes dokončen a už jen můžeme čekat až vyjde. Plánované datum vyjití bylo stanoveno na 30. listopadu 2005. K dispozici budou dva skiny, na výběr bude se světly zhasnutými nebo zapnutými. Pyros předpokládá, že Focus nahradí Hyundai Accent. Velkou foto galerii najdete na http://www.jitkovmlyn.cz/add/Focus2003/index.htm

     

     

Autor: Marek Baláš
.:Info o modelech a Group B Modu:.   (6. listopadu 2005)
>> Ford Focus RS WRC 2003

Konečně bylo stanoveno konečné datum vydání Fordu Focus 03 na 30.11.2005 Všichni beta testeři ukončily testování na tomto modelu a Pyros2004 se pustil do vychytávání malých chybek jako např: při prudším nárazu se táhne přední nárazník pod předními koly a nesvítí brzdová světla. Tady máte preview obrázek:

>> Group B Mod

Na BH Motorsports fóru se objevila informace, že Group B mod vyjde až někdy v roce 2006! Více informací zatím nemám ale jakmile něco zjistím dám Vám vědět.

>> Lancia Delta HF

Opět na BH Motorsports fóru jsem našel jedno video o tomto modelu. Lancia vypadá fakt dost dobře. Video má něco kolem 3 MB tak je stahujte odsud.

 

Autor: Marek Baláš
.:Postup na instalování modelů + Fantasy modely:.   (31. října 2005)
Pro dnešek tu mám postup na instalaci většiny modelů do RBR včetně nového Mitsubishi Lancer EVO VII Group N. Postup jsem dělal sám:-) a můžete si ho stáhnout kliknutím na tento odkaz. Dále tu mám pro Vás pár zajímavých screenshotů od fanoušků RBR, kteří si hrají a dělají fantasy modely.

Zde máte těch pár slibovaných screenshotů:

     

     

     

     

Autor: Marek Baláš
.:Rekord v návštěvnosti + info o nové sekci:.   (28. října 2005)
Včera jsem Vás informoval, že na stránky přišlo už 50000 návštěvníků. Dnes tu je další rekord! Rovných 430 návštěvníku ukázalo počítadlo přesně o půlnoci. Chtěl bych Vám opět poděkovat, že na stránky chodíte a, že jste doufám spokojení:-) Jako BONUS Vám prozradím, že se chystá nová sekce Speederovy testy. Tato sekce bude obsahovat recenze modelů do RBR, a bude to psané přímo od profesionála:-) Speeder totiž jezdí rallye aktivně a řídí auto Fiat 127. Proto jsem také přidal ikonku závodního týmu BB Motorsport, za který jezdí on a další jezdci. Pokud se chcete podívat na jejich stránky tak klikněte na http://www.bbmotorsport.info a nebo v levém sloupci je jejich ikonka.

Autor: Marek Baláš
.:Info o modelu Ford Focus RS WRC 03:.   (27. října 2005)
>> Na fóru jsem objevil další zajímavou novinku o modelu Ford Focus RS WRC 2003 na kterém dělá Pyros2004. Pyros2004 napsal příspěvek do BHM fóra, že zatím pomocí beta testerů vychytává chyby a příští týden začne dělat na poškození. Níže je mnou přeložen celý jeho příspěvek. Doufám, že sem ho přeložil správně:-)

Pyros2004: Ahoj,
Téměř každý tester mě poslal svoje výsledky z testování beta verze Ford Focus RS WRC 03. Hodně chyb a nepřesností musím dát do pořádku ale nejsou to závažné chyby. Finální verze 1.0 bude dokončena a dána k volnému stažení koncem příštího měsíce. Příští týden se budu zabývat d_elementy - poškozením.

Zde máte pár screenshotů, jak teď nový Focus vypadá:

     

 

Autor: Marek Baláš

Stránka

1 , 2 , 3 , 4 , 5