Aukro.cz

>> ČLÁNKY - Strana 2
.:Info o Fabii WRC:.   (27. října 2005)
>> Fabii WRC, beta verze kterou jsem dal na stránky nebyla podle Raggebita pravá a proto na BHM fórum dal dva obrázky jak vypadá pravá Fabie WRC na které dělá. A měl pravdu. Beta verze která se odněkud záhadně objevila není pravá, protože když se podíváte na obrázky a porovnáte to s neoficiální beta verzí, tak pravá Fabie vypadá mnohem lépe, doufám, že sem tímto článkem potěšil všechny příznivce modelu Fabia WRC, kterým se beta verze moc nelíbila:-)

 

Autor: Marek Baláš
.:50000 návštěvníku!:.   (27. října 2005)
>> Včera kolem druhé hodiny odpolední sem přišel 50000. návštěvník. za poslední 3 měsíce se na stránkách prudce zvedla návštěvnost a nyní průměr denně je něco kolem 350 lidí za den, to je si myslím už slušné číslo:-) Chtěl bych Vám poděkovat za to že chodíte na naše stránky a doufám, že vždy nejdete to co potřebujete. A když náhodou ne napište nám na marekbalas@centrum.cz a my už to nějak vyřešíme.

Autor: Marek Baláš
.:Příprava nového módu do RBR:.   (25. října 2005)
   Jak jsem již napsal na hlavní stránce, tak se připravuje nový mód s názvem WRC 2002 Season Mod. Ten by měl změnit kompletně celou hru! Na módu dělají borci E3S a URQ. V módu bude šampionát uspořádaný podle sezóny 2002, i auta budou podle roku 2002. Změny dosáhne i menu které bude o hodně hezčí než to původní. Skiny modelů budou ve vysokých detailech, budou upraveny zvuky, vychytány některé grafické chybky a mnoho dalších věcí. Zde je seznam aut, která se objeví v módu: Citroen Xsara WRC (A8)

                                              Ford Focus WRC '02 (A8)

                                              Hyundai Accent WRC Evo3 (A8)

                                              Mitsubishi Lancer WRC (A8)

                                              Peugeot 206 WRC '02 (A8)

                                              Škoda Octavia WRC Evo2 (A8)

                                              Subaru Impreza WRC S9 (A8)

                                              Mitsubishi Lancer Evo VII (N4)

Asi jediné co zůstane téměř netknuté budou tratě. Ty by měly zůstat stejné akorát v šampionátu budou jinak uspořádány.

Zde máte pár screenshotů z připravovaného módu:                                                

     

     

 

Autor: Marek Baláš
.:Nový design!:.   (10. října 2005)
   Konečně po usilovné práci serveru NejHry.cz a našeho týmu je nový design hotov! Bohužel jsou stránky zatím jen v beta verzi, takže některé sekce nejsou hotové a většina downloadů není ještě nahraná na serveru. Možná se Vám zdá, že tři týdny jen na nový design je trochu moc dlouhá doba ale hned Vás vyvedu z omylu. Pracovaly jsme totiž na tom aby stránky byly optimalizovány pro co nejvíc prohlížečů, také se zrychlilo načítání, stránky jsou mnohem více přehlednější než předtím, a je tu mnoho dalších nových věcí! Hodně času zabralo také převádění textů, obrázků, odkazů atd... Také v souborech jsme udělaly pořádek, už jsme se v nich totiž přestávaly orientovat kde co máme, což potom způsobilo, že některý soubor Vám nešel stáhnout. Jakmile budou stránky plně funkční tak čekejte aktualizaci v podobě infa o nových modelech. Teď napíšu něco málo abyste věděli na co se máte těšit. Jako první bych zmínil něco o Fabii WRC, na fóru jsem našel obrázky a vypadá fakt ''suprově'' Našel jsem také informaci, že se dělá na další Fabii WRC, tentokráte to bude Škoda Fabia WRC EVOII a je hotová asi ze 60%procent. Dále pak pokročil vývoj modelu Ford Focus RS WRC, na kterém dělá Pyros2004. Příští týden by měla vyjít beta verze tohoto modelu! Samozřejmě zde bude ke stažení, hned, jak vyjde. Za tu dlouhou dobu co se neaktualizovalo se toho kolem Richard Burns Rally stalo hodně. Vše se budeme snažit dohnat.
.:Škoda 130 RS:.   (2. dubna 2006)

 Na úvodní stránce sem vám slíbil info o tomto modelu. Co na něm ještě chybí dodělat? Je to fyzikální model, interiér(na něm se teď začíná dělat), textury a potom už jen nějaké detaily a vyladění. Autor modelu dělá zíroveň i na okruhové verzi Škody 130RS.

Autor: Marek Baláš
.:Fiat Grande Punto S2000 WIP:.   (19. března 2006)

Tady jsou slíbené obrázky Škody 130 RS a Fiatu Grande Punto S200.

>> Škoda 130 RS

>> Fiat Grande Punto S2000 WIP

   

Autor: Marek Baláš
.:Nové info o modelu Ford Focus WRC 04/05:.   (20. února 2006)

Autor: Marek Baláš
.:Ford Focus WRC 04/05:.   (6. února 2006)
Screenshoty z již hotového modelu Ford Focus RS WRC 04/05:

Autor: Marek Baláš
.:Ford Focus WRC 04/05:.   (26. ledna 2006)
Dnes jsem našel na eWRC fóru zajímavý příspeěvek od Pyrose, který obsahuje info o úpravě modelu Focus 03 na model Focus 04/05. Příspěvek který napsal si můžete přečíst pod tímto textem.

Pyros 2004 napsal:

Zatím nic pozitivního - jsou stále problémy - já jen vždy zkouším export, do modelování se klukům nepletu Jen sem tam rada.

Moje priorita je ale dokončit do konce února patch z 03 na Focus 04/05. Přidal jsem polygony a zpřesnil některé části a myslím, že vypadá nádherně - daleko líp než 03.
Úplně novej je zadní nárazník, přední nárazní a celá přední část vozu. Změny jsou i uvnitř. Úplně nová jsou kola na asfalt. Obrázky o víkendu.
Fabii jsem původně chtěl začít dělat, a ragebbit tvrdil, že ji dodělá. Teď se do toho obula jiná parta, jsou těsně před dokončením. Hlavně jim přeju pevný nervy Jinak vypadá pěkně. Jedinou a velkou chybu to má - začala se dělat v ZModeleru2. Kdo chce začít dělat auto v tomto fuckoff programu, tak ať ani nezačíná !!!

Zde máte pár obrázků:

     

Autor: Marek Baláš
.:France Snow Mod:.   (2. ledna 2006)
Screeshoty:

       

       

       

 

Autor: Marek Baláš
.:Info o Renault Clio S1600:.   (1. ledna 2006)
O tomto modelu zatím nevím kdy má vyjít ani z kolika procent je hotov. Teď se hledají na testování tohoto modelu betatesteři takže můžeme předpokládat,že vyjde za 1-2 měsíce.

       

   

Autor: Marek Baláš

Stránka

1 , 2 , 3 , 4 , 5