>> ČLÁNKY
.:Info o Ford Focus RS WRC 03:.   (18. listopadu 2005)
>> Ford Focus RS WRC 2003

Dnes jsem našel eWRC fóru zajímavou novinku o Fordu Focus 03. Ten byl včera dnes dokončen a už jen můžeme čekat až vyjde. Plánované datum vyjití bylo stanoveno na 30. listopadu 2005. K dispozici budou dva skiny, na výběr bude se světly zhasnutými nebo zapnutými. Pyros předpokládá, že Focus nahradí Hyundai Accent. Velkou foto galerii najdete na http://www.jitkovmlyn.cz/add/Focus2003/index.htm

     

     

Autor: Marek Baláš
.:Info o modelech a Group B Modu:.   (6. listopadu 2005)
>> Ford Focus RS WRC 2003

Konečně bylo stanoveno konečné datum vydání Fordu Focus 03 na 30.11.2005 Všichni beta testeři ukončily testování na tomto modelu a Pyros2004 se pustil do vychytávání malých chybek jako např: při prudším nárazu se táhne přední nárazník pod předními koly a nesvítí brzdová světla. Tady máte preview obrázek:

>> Group B Mod

Na BH Motorsports fóru se objevila informace, že Group B mod vyjde až někdy v roce 2006! Více informací zatím nemám ale jakmile něco zjistím dám Vám vědět.

>> Lancia Delta HF

Opět na BH Motorsports fóru jsem našel jedno video o tomto modelu. Lancia vypadá fakt dost dobře. Video má něco kolem 3 MB tak je stahujte odsud.

 

Autor: Marek Baláš
.:Postup na instalování modelů + Fantasy modely:.   (31. října 2005)
Pro dnešek tu mám postup na instalaci většiny modelů do RBR včetně nového Mitsubishi Lancer EVO VII Group N. Postup jsem dělal sám:-) a můžete si ho stáhnout kliknutím na tento odkaz. Dále tu mám pro Vás pár zajímavých screenshotů od fanoušků RBR, kteří si hrají a dělají fantasy modely.

Zde máte těch pár slibovaných screenshotů:

     

     

     

     

Autor: Marek Baláš
.:Rekord v návštěvnosti + info o nové sekci:.   (28. října 2005)
Včera jsem Vás informoval, že na stránky přišlo už 50000 návštěvníků. Dnes tu je další rekord! Rovných 430 návštěvníku ukázalo počítadlo přesně o půlnoci. Chtěl bych Vám opět poděkovat, že na stránky chodíte a, že jste doufám spokojení:-) Jako BONUS Vám prozradím, že se chystá nová sekce Speederovy testy. Tato sekce bude obsahovat recenze modelů do RBR, a bude to psané přímo od profesionála:-) Speeder totiž jezdí rallye aktivně a řídí auto Fiat 127. Proto jsem také přidal ikonku závodního týmu BB Motorsport, za který jezdí on a další jezdci. Pokud se chcete podívat na jejich stránky tak klikněte na http://www.bbmotorsport.info a nebo v levém sloupci je jejich ikonka.

Autor: Marek Baláš
.:Info o modelu Ford Focus RS WRC 03:.   (27. října 2005)
>> Na fóru jsem objevil další zajímavou novinku o modelu Ford Focus RS WRC 2003 na kterém dělá Pyros2004. Pyros2004 napsal příspěvek do BHM fóra, že zatím pomocí beta testerů vychytává chyby a příští týden začne dělat na poškození. Níže je mnou přeložen celý jeho příspěvek. Doufám, že sem ho přeložil správně:-)

Pyros2004: Ahoj,
Téměř každý tester mě poslal svoje výsledky z testování beta verze Ford Focus RS WRC 03. Hodně chyb a nepřesností musím dát do pořádku ale nejsou to závažné chyby. Finální verze 1.0 bude dokončena a dána k volnému stažení koncem příštího měsíce. Příští týden se budu zabývat d_elementy - poškozením.

Zde máte pár screenshotů, jak teď nový Focus vypadá:

     

 

Autor: Marek Baláš
.:Info o Fabii WRC:.   (27. října 2005)
>> Fabii WRC, beta verze kterou jsem dal na stránky nebyla podle Raggebita pravá a proto na BHM fórum dal dva obrázky jak vypadá pravá Fabie WRC na které dělá. A měl pravdu. Beta verze která se odněkud záhadně objevila není pravá, protože když se podíváte na obrázky a porovnáte to s neoficiální beta verzí, tak pravá Fabie vypadá mnohem lépe, doufám, že sem tímto článkem potěšil všechny příznivce modelu Fabia WRC, kterým se beta verze moc nelíbila:-)

 

Autor: Marek Baláš
.:50000 návštěvníku!:.   (27. října 2005)
>> Včera kolem druhé hodiny odpolední sem přišel 50000. návštěvník. za poslední 3 měsíce se na stránkách prudce zvedla návštěvnost a nyní průměr denně je něco kolem 350 lidí za den, to je si myslím už slušné číslo:-) Chtěl bych Vám poděkovat za to že chodíte na naše stránky a doufám, že vždy nejdete to co potřebujete. A když náhodou ne napište nám na marekbalas@centrum.cz a my už to nějak vyřešíme.

Autor: Marek Baláš
.:Příprava nového módu do RBR:.   (25. října 2005)
   Jak jsem již napsal na hlavní stránce, tak se připravuje nový mód s názvem WRC 2002 Season Mod. Ten by měl změnit kompletně celou hru! Na módu dělají borci E3S a URQ. V módu bude šampionát uspořádaný podle sezóny 2002, i auta budou podle roku 2002. Změny dosáhne i menu které bude o hodně hezčí než to původní. Skiny modelů budou ve vysokých detailech, budou upraveny zvuky, vychytány některé grafické chybky a mnoho dalších věcí. Zde je seznam aut, která se objeví v módu: Citroen Xsara WRC (A8)

                                              Ford Focus WRC '02 (A8)

                                              Hyundai Accent WRC Evo3 (A8)

                                              Mitsubishi Lancer WRC (A8)

                                              Peugeot 206 WRC '02 (A8)

                                              Škoda Octavia WRC Evo2 (A8)

                                              Subaru Impreza WRC S9 (A8)

                                              Mitsubishi Lancer Evo VII (N4)

Asi jediné co zůstane téměř netknuté budou tratě. Ty by měly zůstat stejné akorát v šampionátu budou jinak uspořádány.

Zde máte pár screenshotů z připravovaného módu:                                                

     

     

 

Autor: Marek Baláš
.:Nový design!:.   (10. října 2005)
   Konečně po usilovné práci serveru NejHry.cz a našeho týmu je nový design hotov! Bohužel jsou stránky zatím jen v beta verzi, takže některé sekce nejsou hotové a většina downloadů není ještě nahraná na serveru. Možná se Vám zdá, že tři týdny jen na nový design je trochu moc dlouhá doba ale hned Vás vyvedu z omylu. Pracovaly jsme totiž na tom aby stránky byly optimalizovány pro co nejvíc prohlížečů, také se zrychlilo načítání, stránky jsou mnohem více přehlednější než předtím, a je tu mnoho dalších nových věcí! Hodně času zabralo také převádění textů, obrázků, odkazů atd... Také v souborech jsme udělaly pořádek, už jsme se v nich totiž přestávaly orientovat kde co máme, což potom způsobilo, že některý soubor Vám nešel stáhnout. Jakmile budou stránky plně funkční tak čekejte aktualizaci v podobě infa o nových modelech. Teď napíšu něco málo abyste věděli na co se máte těšit. Jako první bych zmínil něco o Fabii WRC, na fóru jsem našel obrázky a vypadá fakt ''suprově'' Našel jsem také informaci, že se dělá na další Fabii WRC, tentokráte to bude Škoda Fabia WRC EVOII a je hotová asi ze 60%procent. Dále pak pokročil vývoj modelu Ford Focus RS WRC, na kterém dělá Pyros2004. Příští týden by měla vyjít beta verze tohoto modelu! Samozřejmě zde bude ke stažení, hned, jak vyjde. Za tu dlouhou dobu co se neaktualizovalo se toho kolem Richard Burns Rally stalo hodně. Vše se budeme snažit dohnat.
Autor: Marek Baláš

Stránka

1 , 2 , 3 , 4 , 5